دستگاه روپس Rupes

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش IBrid كوتاه روپس مدل LHR81M-DLX

کیت کامل دستگاه پوليش IBrid كوتاه Rupes مدل LHR81M-DLX دستگاه پولیش Bigfoot Nano نسل جدیدی از IBrid می باشد که یک انقلابی در دستگاههای پولیش بوجود آورده است. جدیدترین محصول روپس نه تنها یک تکنولوژی است ، بلکه یک فلسفه طراحی نوین نیز می باشد . استفاده از IBrid Rupes یک نوآوری، انعطاف پذیری و پایداری را برای شم..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش IBrid بلند روپس مدل LHR81ML-DLX

کیت کامل دستگاه پوليش IBrid كوتاه Rupes مدل LHR81M-DLXL دستگاه پولیش Bigfoot Nano نسل جدیدی از IBrid می باشد که یک انقلابی در دستگاههای پولیش بوجود آورده است. جدیدترین محصول روپس نه تنها یک تکنولوژی است ، بلکه یک فلسفه طراحی نوین نیز می باشد . استفاده از IBrid Rupes یک نوآوری، انعطاف پذیری و پایداری را برای ش..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش نمره 15روپس مدل LHR15MarkII-DLX

دستگاه پوليش نمره 15روپس مدل LHR15MarkII-DLXامکاناتبا مدار15میلیمتری و پد لبه ی ø150 میلیمتر، Polisher های چرخشی تصادفی LHR15MarkII، یک پولیشر فوق العاده مناسب برای کار در مناطق سطوح بزرگ است. که موجب می شود در کمترین زمان عملیات پولیش سطح مورد نظر پایان یابد، بدون توجه به کیفیت مارک RUPES راندمان بهبود یافته، قدرت و گشتاور بیشتری را در هر سطح تضمی..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش نمره 15روپس مدل LHR15MarkII-STF

دستگاه پوليش نمره 15روپس مدل LHR15MarkII-STFوضعیت عملکرد تصادفی مداری دستگاه باعث می شود زمان دسترسی به نتیجه كاهش یابدمدار 21 میلیمتر با سرعت بیشتری می تواند براقیت سطح را به دست آوردکنترل بازخورد الکترونیکی ثابت در هر برنامه کاربردی ثابت استشروع نرم افزاری برای تضعیف رمپ شتاب برای جلوگیری از پراکندگی تصادفی ترکیب ناخواسته استجلوگیری از چرخش انفجا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش نمره 15روپس مدل LHR15MarkII-STN

دستگاه پوليش نمره 15روپس مدل LHR15MarkII-STNوضعیت عملکرد تصادفی مداری دستگاه باعث می شود زمان دسترسی به نتیجه كاهش یابدمدار 21 میلیمتر با سرعت بیشتری می تواند براقیت سطح را به دست آوردکنترل بازخورد الکترونیکی ثابت در هر برنامه کاربردی ثابت استشروع نرم افزاری برای تضعیف رمپ شتاب برای جلوگیری از پراکندگی تصادفی ترکیب ناخواسته استجلوگیری از چرخش انفجا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش نمره 15روپس مدل LHR15MarkIII-DLX

دستگاه پوليش نمره 15روپس مدل LHR15MarkIII-DLXMarkIII بسیاری از ویژگی های جدید را که برای اولین بار در دستگاه گیربکسی LK900E Mille ایجاد شد ، بهمراه بروز رسانی های جالب طراحی نشان می دهد و قابلیت یکی از بهترین سیستم های پولیش صنعتی را داراست.موتور بسیار کارآمد BigFoot Random Orbitital Polisher MarkIII در مدلهای 15 میلی متر و با تنظیم ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش نمره 15روپس مدل LHR15MarkIII-STN

دستگاه پوليش نمره 15روپس مدل LHR15MarkIII-STNMarkIII بسیاری از ویژگی های جدید را که برای اولین بار در دستگاه گیربکسی LK900E Mille ایجاد شد ، بهمراه بروز رسانی های جالب طراحی نشان می دهد و قابلیت یکی از بهترین سیستم های پولیش صنعتی را داراست.موتور بسیار کارآمد BigFoot Random Orbitital Polisher MarkIII در مدلهای 21 میلی متر و با تنظیم ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش نمره 21 روپس مدل LHR21MarkII-DLX

دستگاه پوليش نمره 21 روپس مدل LHR21MarkII-DLXامکاناتبا مدار 21 میلیمتری و پد لبه ی ø180 میلیمتر، Polisher های چرخشی تصادفی LHR 21 MarkII، یک پولیشر فوق العاده مناسب برای کار در مناطق سطوح بزرگ است. که موجب می شود در کمترین زمان عملیات پولیش سطح مورد نظر پایان یابد، بدون توجه به کیفیت مارک RUPES راندمان بهبود یافته، قدرت و گشتاور بیشتری را در هر سطح..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش نمره 21روپس مدل LHR21MarkIII-DLX

دستگاه پوليش نمره 21روپس مدل LHR21MarkIII-DLXMarkIII بسیاری از ویژگی های جدید را که برای اولین بار در دستگاه گیربکسی LK900E Mille ایجاد شد ، بهمراه بروز رسانی های جالب طراحی نشان می دهد و قابلیت یکی از بهترین سیستم های پولیش صنعتی را داراست.موتور بسیار کارآمد BigFoot Random Orbitital Polisher MarkIII در مدلهای 21 میلی متر و با تنظیم ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش نمره 21روپس مدل LHR21MarkIII-STN

دستگاه پوليش نمره 21روپس مدل LHR21MarkIII-STNMarkIII بسیاری از ویژگی های جدید را که برای اولین بار در دستگاه گیربکسی LK900E Mille ایجاد شد ، بهمراه بروز رسانی های جالب طراحی نشان می دهد و قابلیت یکی از بهترین سیستم های پولیش صنعتی را داراست.موتور بسیار کارآمد BigFoot Random Orbitital Polisher MarkIII در مدلهای 21 میلی متر و با تنظیم ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش روتاری نمره 19 روپس مدل LH19E-DLX

دستگاه پوليش نمره 19 روپس مدل LHR19E-DLXاین دستگاه گردزن (روتاری ) با یک موتور گشتاور بالا و ارگونومی خوب و بسیار سبک و قدرتمند طراحی شده . و از این دستگاه علیرغم استفاده در صنعت خودرو  در سایر صنایع همچون دریایی نیز می توان استفاده نمود. Ø BACKING PAD MM-IN  125-5" / 150-6" / 165-6,5" ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش روتاری نمره 19 روپس مدل LH19E-STN

دستگاه پوليش نمره 19 روپس مدل LHR19E-STNاین دستگاه گرد زن (روتاری ) با یک موتور گشتاور بالا و ارگونومی خوب و بسیار سبک و قدرتمند طراحی شده . و از این دستگاه علیرغم استفاده در صنعت خودرو  در سایر صنایع همچون دریایی نیز می توان استفاده نمود.بهترین نتیجه در دور 700-1200 دستگاه بدست می آید .  Ø BACKING PAD MM..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش روپس مدل LK900E-DLX

دستگاه پوليش روپس مدل LK900E-DLXدستگاه پولیش گیربکس دار دو حالته و قدرت و ارگونی خاص طراحی آن یک پل ارتباطی میان دستگاههای اربیتال و روتاری ایجاد کرده و باعث از بین بردن فاصله راندمان کاری این دو تکنولوژی است که موجب حذف قدرتمند ایجاد هولوگرام بر روی سطح بواسطه طراحی خاص و عملکرد سازگار آن برای راحتی کار توسط اپراتور شده است  . Ø BAC..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش روپس مدل LK900E-STN

دستگاه پوليش روپس مدل LK900E-STNدستگاه پولیش گیربکس دار دو حالته و قدرت و ارگونی خاص طراحی آن یک پل ارتباطی میان دستگاههای اربیتال و روتاری ایجاد کرده و باعث از بین بردن فاصله راندمان کاری این دو تکنولوژی است که موجب حذف قدرتمند ایجاد هولوگرام بر روی سطح بواسطه طراحی خاص و عملکرد سازگار آن برای راحتی کار توسط اپراتور شده است  . Ø BAC..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش نمره 12 روپس مدل LHR12E-DLX

دستگاه پوليش نمره 12 روپس مدل LHR12E-DLXدستگاه Duetto با مدار قطر 12میلیمتری که برای سطوح منحنی یک پولیشر فوق العاده مناسب و برای کار در آن مناطق منحصر بفرد جهت لايه برداري دقيق و تصحيح رنگ و همچنين از بين برنده خط و خش هاي سطحي بر روي سطوح آسيب ديده است . Duetto با يک کار دقيق و موثر بوسي..

نمایش 1 تا 15 از 26 (2 صفحه)