شوینده ها و تمیزکننده

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

اسفنج کاربردی ماکروفایبر دو عددی مادرز

قابلیت شستشوبدون ایجاد پرزبسیار نرم و راحتپاک کننده گرد و غبارمناسب برای واکس داشبورد..

نمایش سریع

اسپری لکه بر سوناکس

185,000 تومان

لکه بر سوناکس قوی ترین و پایدارترین لکه ها از جمله گریس، روغن و … را از پارچه تودوزی، موکت کف، فرش و …، پاک می کند و هیچ اثری از خود بر جای نمی گذارد. برای از بین بردن باقیمانده و اثر چسب، نیز می توان از این محصول استفاده کرد.روش استفاده:قبل از استفاده روی پارچه‌ها، لکه بر سوناکس را روی نقطه ای که د..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تمیزکننده داخل اتومبیل 5 لیتری روپس

مواد شوینده قابل استفاده برای شستن روکش صندلی، صندلی، مبل و فرش. SUPER FOAM حاوی مواد شوینده بسیار قوی است روغن و دیگر بقایای کثیفی را می تواند به راحتی پاک کند. اثر پاکنندگی محصول SUPER FOAM، بر روی سطح مورد نظر به طرز محسوسی احساس خواهد شد. یک ویژگی مهم و منحصر بفرد این محصول این است که زمان خشک شدن پس از استفاده برای منسوجات بسیار سریعتر از محصو..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تمیزکننده داخل اتومبیل ۱۰ لیتری سوناکس

از تمیز کننده داخل اتومبیل سوناکس برای از بین بردن کثیفی و لکه های قوی از روکش های صندلی پارچه ای و چرمی، تودوزی، موکت و انواع پوشش های کف و سقف اتومبیل (بدون فسفات) استفاده می شود. این محصول به درون الیاف نفوذ کرده و رنگ های آن ها را زنده می کند. پس از استفاده از تمیز کننده داخل اتومبیل سوناکس ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تمیزکننده همه کاره 5 لیتری روپس

مواد شوینده همه کاره روپس برای شستن ماشین ها، کامیون ها و کف کارگاه، محفظه موتور کاربرد دارد . همچنین می توان آن را به عنوان ضد سیلیکون قبل از نقاشی مورد استفاده قرار داد. نحوه استفاده :بر روی لکه ها اسپری کنید و پس از چند لحظه آن را شستشو دهید . این محصول را می توانید پس از رقیق کردن با آب برای شستشوی منسوجات نیز استفاده کنید . این محصول برای..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

حوله مایکرو فایبر آبگیر 80*50 سوناکس

حوله مایکرو فایبر سوناکس یک محصول ایده آل برای خشک کردن بدنه خودرو است. با استفاده از این محصول، در زمان، صرفه جویی می شود. در صورت استفاده از حوله مایکرو فایبرسوناکس، به لطافت بدنه خودروی شما صدمه وارد نمی شود. فقط کافی است، پس از شستشو، بدنه خودرو را با این محصول خشک کنید. حوله مایکرو فایبر سوناکس گوشه ها گردی د..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

حوله مایکرو فایبر مصرف خارجی دو عددی

حوله مایکرو فایبر مصرف خارجی دو عددی سوناکس با قابلیت بالای پاک کنندگی و جذب، برای پاک کردن باقیمانده های واکس و پولیش، ایده آل است. در صورت استفاده به صورت خشک، بهترین نتیجه را در بر خواهد داشت. هر بسته این محصول حاوی دو عدد حوله است. قابلیت جذب بالای آب در حوله مایکرو فایبر مصرف خارجی دو عددی سوناکس، آن را برای خشک کردن بدنه خودرو ..

نمایش سریع

حوله مایکرو فایبرپلاس مصرف داخلی و شیشه سوناکس

120,000 تومان

زمانی که از حوله مایکرو فایبرپلاس مصرف داخلی سوناکس استفاده می کنید به دلیل لطیف بودن آن، هیچ رد، اثر یا پرزی بر جای نمی ماند. بهتر است برای تمیز کردن سطوح صاف، آن را کمی نمناک کنید. برای دستمال کشیدن یا پولیش، این محصول سوناکس به صورت خشک استفاده شود. در صورت استفاده برای سطوح بافت دار، بهتر است این محصول را نمنا..

نمایش سریع

حوله مایکروفایبر نرم مخصوص 3عددی

330,000 تومان

حوله مایکروفایبر نرم مخصوص ۳ عددی سوناکس حوله حرفه ای برای بدست آوردن بهترین نتایج در نگهداری اتومبیل است. این محصول هیچ اثر و خط و خشی، باقی نمی گذارد و بسیار نرم و جاذب است. حوله مایکروفایبر نرم مخصوص ۳ عددی سوناکس دارای گوشه های گرد با لبه های دوخته شده است. این محصول با داشتن الیاف فوق العاده نرم، انتخاب مناسبی برا..

نمایش سریع

دستمال ماکروفایبر 4 عددی مخصوص خودرو

دستمال ماکروفایبر 4 عددی مناسب برای استفاده :تمیزکردن اثرات بعد از پولیش بدنهتمیزکردن بدنه و داخل خودرو بعد از شستشواستفاده برای پوشش های سرامیکی در 4 رنگ آبی ، سبز، لیمویی و صورتی ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستمال مایکرو فایبر 4عددی روپس

سِت چهار عددی دستمال مایكروفایبر روپس, اين دستمال از نخي ظريف تر از ابريشم و نرم تر از کتان ساخته شده است پس با خيالی آسوده که اين حوله بسيار نرم بوده و هيچ خط و خشي بر روي بدنه خودرو شما ايجاد نمي کند. گوشه هاي اين محصول بصورتي طراحي شده که مناسب برای استفاده پوليش کردن باشد و عمل پوليش کردن را سريع و آسان تر سازد. این دستمالها..

نمایش سریع

شوینده داخل کابین مارانلو

600,000 تومان

شوینده داخل کابین خودرو :این محصول با تکنولوژی نانو ساخته شده است و طراحی آن به نوعی است که بهترین نتیجه تمیزکاری و نظافت را برای شما به ارمغان خواهد آورد . این محصول تمامی رسوبات و آلودگیهای سطح را بدون اثرگذاری بر روی ساختار سطح و تغییر رنگ، سطح را تمیز و پاک می کند . نحوه استفاده :1-مقدار 1 لیتر از محصول را با مقدار 4 لیتر آب می توانید ترکی..

نمایش سریع

شوینده موتور مارانلو

350,000 تومان

شوینده موتور خودرو :این محصول با تکنولوژی نانو ساخته شده است و با توجه به نوع فرمولاسیون طراحی و تولید آن ، دارای قدرت اسیدی پایین جهت جلوگیری از آسیب رسانی به اتصالات الکترونیکی و برقی موتور ، قطعات پلاستیکی و سایر قطعات موتور و قدرت تمیزکنندگی فوق العاده بالا می باشد . این محصول با توجه به فرمولاسیون منحصر به فرد قابلیت حذف تمامی لکه های موت..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

شوینده مولتی استار 1 لیتری سوناکس

شوینده چند کاره مولتی استار سوناکس قدرتمند برای شستشوی تمام بخش های خودرو و قابل استفاده به عنوان شوینده پرقدرت اولیه در کارواش های اتوماتیک و معمولی است. ترکیب مایکرو اکتیو ضد تنش و اصطکاک بین سطوح، حداکثر قدرت پاک کنندگی را به همراه قابلیت اثر گذاری روی انواع مواد به کار رفته در خارج و داخل خودرو در این محصول به ارمغان می آورد. یک شویند..

نمایش 1 تا 15 از 16 (2 صفحه)