دستگاه پولیش Mini Polishing System مکس شاین

    اطلاع از موجودی
    اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
  • تولید کنندگان مکس شاین
  • کد محصول: MN01
  • موجودی:عدم موجودی در انبار

توضیحات کوتاه

 "5/8  Mini Polisher

 "5/8  Mini Polisher

Maxshine Mini Polisher System را می توان در مناطقی مانند چراغهای جلو اتومبیل ، چراغهای مه شکن ، چراغ ترمز ، دستگیره درها ، سطوح شیشه ، پانل های کنسول داخلی یا مناطق کوچک استفاده کرد. تجربه کار با کیفیت بالا در هنگام پولیش کاری و مراقبت از اتومبیل را برای رسیدن به بهترین نتیجه برای مناطقی که بسیاری از دستگاه های پولیش ها قادر به انجام آن نیستند را ارائه دهید.

بسته MN01 شامل :

1. 3 عدد پد نرم قرمز φ1.5x1cm 

2. 3 عدد پد نرم قرمز  φ2.6 × 1.2cm

3. 3 عدد پد پرداخت سبز φ1.5x1cm

4. 3 عدد پد پرداخت سبز φ2.6 × 1.2cm

5. 3 عدد پد جلا دهنده φ1.5 elt 0.5cm 

6. 3 عدد پد پشمی φ2.5cm

7. 3 عدد پد پولیش پوست پرتقال 3 × 4.5 سانتی متر

8.  3 عدد پد پولیش نارنجی 3x3cm 

9. 1 عدد پد پشتی (بکاپ پد )  φ1.5cm

10. 1 عدد پد پشتی (بکاپ پد )  φ2.5cm

11. 1  عدد آداپتور  5/8

12. 1 عدد آچار کوچک 

13. 1 عدد کیسه کوچک

پولیشر روتاری داخل بسته وجود ندارد !!! و این دستگاه را بایستی جداگانه تهیه کنید !!!

Maxshine یک شرکت حرفه ای و متعهد به تولید محصولات مراقبت و نگهداری از خودرو است که  بیش از 13 سال در مورد پولیشر دوحالته (Dual Action) و سایر محصولات مربوط به صنعت دیتیلینگ اتومبیل فعالیت دارد. شرکت Maxshine به یکی از محبوب ترین نام یک برند تجاری در حدود 50 کشور و منطقه در جهان تبدیل شده است. دلیل اصلی اینکه برند ما خیلی سریع گسترش یافته این است که ما تمام تلاش و اشتیاق خود را به صنعت دیتیلینگ خودرو اختصاص داده ایم. نوآوری اولین محرک برای توسعه است. محصولات ما همیشه با جدیدترین فناوری های جهان مسیر را پشت سر میگذارند تا بهترین تجربه و نتیجه را در زمان دیتیلنیگ برای شما به ارمغان بیاورد.


Maxshine همواره از ارائه محصولات با کیفیت بالا و بهترین خدمات به مشتریان پشتیبانی می کند و این بدان معنی است که شما از ابتدای خرید خود لذت خواهید برد و گارانتی که ما ارائه می دهیم می تواند از کیفیت خدمات پس از فروش ما اطمینان حاصل کنید. ما معتقدیم که ماشین شما بعد از استفاده از این محصولات  کاملاً متفاوت خواهد بود. بعد از دیتیلینگ با محصولات Maxshine ، قطعا از خودرو و کار خود راضی خواهید شد. Maxshine با داشتن مواد باکیفیت ، طراحی نفیس و سبک موجز ، تجربه عالی از دیتیلینگ را برای شما به ارمغان می آورد. Maxshine در این سالها به تحقیق و توسعه بهتر و مقرون به صرفه ترین پولیشر اکشن دوگانه اختصاص داده است ، ما به موفقیت اولیه دست یافته ایم ، پولیش اکشن دوگانه برای مدت طولانی در بازار آمریکا محبوبیت دارد. ما قول می دهیم که هرگز دست از پیشرفت نخواهیم برداشت و در این صنعت حرفه ای تر هستیم و خواهیم بود .

مشخصات ساخت
کشور سازنده آمریکا

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
اسلایدر اضافی: محصولی برای نمایش وجود ندارد!